MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6492289
nr 649 2289
Nattygsbord
2 st, 40-tal, längd: 53, djup: 40, höjd: 59
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:08:53
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr